AktualnościNUMER STARTOWYnumer startowy

UWAGA!Kończymy zapisy internetowe!
Tylko do 18 czerwca istnieje możliwość zapisania się na bieg poprzez stronę naszego półmaratonu!


PLAKATplakat IV Nocnego Półmaratonu Piotrkowiskiego Wielu Kultur


WYBIERAMY PROJEKT MEDALUDrodzy biegacze, przedstawiamy 3 projekty medalu IV edycji Półmaratonu Piotrkowskiego Wielu Kultur! Zachęcamy serdecznie do zabawy. Czekamy na Wasze typy na profilu facebookowym biegu!

Wybieramy projekt


UWAGAOrganizator na podstawie X części Regulaminu, punkt 13 informuje, że zwycięzcy kategorii generalnej mogą zdobyć łączne nagrody tylko z kategorią rekordu trasy i nagrody krajowej, nagrody kategorii pozostałych i nagrody krajowej kumulują się.

SZANSA DLA SUPERBIEGACZYInformujemy, że w wyniku współpracy ze sponsorem Orgaizator ustanawia nową nagrodę przeznaczoną dla najszybszych biegaczek i biegaczy. Będzie to nagroda dla ustanawiającego nowy rekord trasy. Łącznie to kwota po pięć tysięcy złotych dla rekordzistki i rekordzisty!

MAMY TRZY NOWE KATEGORIE!IV edycja naszego biegu to większą szansa na podium dla wszystkich!
Mamy trzy nowe kategorie!

Pierwsza to rywalizacja miast (miejscowości), w której punktować dla swoich miejscowości będą najszybsze dziewczyny i biegacze oraz klasyfikacja krajowa, w której dla trzech Pań i trzech Panów z Polski sponsorzy - ERBEDIM SPÓŁKA Z O.O. Przedsiębiorstwo budowy dróg i mostów oraz ZAMET Budowa maszyn ufundują nagrody, pula 6.000 zł.

Zachęcamy także do sportowej rywalizacji nauczycieli, ostatni dzień roku szkolnego 2017/2018 będzie zapewne jego najlepszym zwieńczeniem.

SPONSORMiło nam poinformować, że sponorem IV edycji Półmaratonu Piotrkowskiego Wielu Kultur został - producent naturalnej wody alkalicznej PHU Paweł Święcicki, wody wprost idealnej dla biegaczy!

Alkaiczna woda źródlana Święcicki Zdrój przeznaczona jest dla wszystkich, którym zależy na utrzymaniu dobrego samopoczucia i kondycji. Zasadowy odczyn wody pH=8,3 zwalcza skutki zakwaszenia organizmu.

producent wody


Zobaczcie także film promocyjny producenta:

reklama sponsora


UPOWAŻNIENIEUpoważnienie do złożenia oświadczenia o braku przeciwskazań do wzięcia udziału w IV Nocnym Półmaratonie Wielu Kultur oraz złożenia oświadczeń z zakresu ochrony danych osobowych i odbioru pakietu startowego wraz z numerem startowym

POBIERZ plik doc

POBIERZ plik pdf


Zgoda na udział w IV Nocnym Półmaratonie Wielu Kultur

POBIERZ plik doc

POBIERZ plik pdf