Drużyna Laury


Pomagamy Marysi

Podczas II edycji półmaratonu pomagaliśmy Laurze Matuszewskiej. Dzięki Laurze, powstała piękna inicjatywa - wsparcie osób potrzebujących przez biegaczy. Podczas IV Nocnego Półmaratonu Piotrkowskiego Wielu Kultur, jednoczymy się ponownie i wspieramy w ramach Drużyny Laury kolejną potrzebującą piotrkowiankę - Marysię Krak.

Gorąco prosimy o zapisywanie się do Drużyny Laury. Dla trzech Pań i Panów mamy wspaniałe puchary i nagrody. Wierzymy, że z Państwa pomocą, dotrzemy do ludzi dobrej woli, a zebrane środki pozwolą nam pomóc w leczeniu Marysi. Liczymy na Wasze wsparcie Uczestnicy!


Zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o pomoc w zgromadzeniu funduszy na leczenie i rehabilitację dziewczynki. Marysia ma 7 lat i mieszka z rodzicami w Piotrkowie Trybunalskim. Jest wesołą dziewczynką, choć na co dzień zmaga się z ograniczeniami w postaci obustronnego niedowładu kurczowego. Marysia cierpi na mózgowe porażenie dziecięce. Poddawana jest iniekcjom toksyny botulinowej oraz wymaga stałej rehabilitacji. Prosimy o wsparcie dla Marysi.

Serdecznie prosimy o wsparcie dobrowolną kwotą darowizny na konto Fundacji Nie Ma Czasu.

Informujemy, że w czasie trwania IV Nocnego Półmaratonu Piotrkowskiego, będzie odbywała sie zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację Marysi. Wolontariusze ze skarbonkami bedą przyjmować datki.

Pomóc można wpłacając dowolnej wysokości darowiznę:
Nr konta w PKO Bank Polski SA: 33 1020 3916 0000 0002 0252 4940
Tytuł przelewu: Maria Krak - leczenie i rehabilitacja
Fundacja "Nie Ma Czasu", ul. Sulejowska 10, 97-300 Piotrków Trybunalski


Sponsorem akcji:
Główny sponsor akcji Drużyna Laury