W bieganiu zakochałem się od pierwszego … biegania :) Na moim koncie jest ponad 10 maratonów w tym Korona Maratonów Polskich. Od 4 lat większość moich startów to zawody ultra. Za mną między innymi: Super Maraton Gór Stołowych, Bieg 7 Dolin, Maraton Karkonoski, Chudy Wawrzyniec, Bieg Granią Tatr, 130km podczas DFBG, Łemkowyna150. Należę do piotrkowskiego klubu biegowego Fudu&Co Sport team.

Przemysław Rajkowski - zdobywca Korony Maratonów Polski, ultramaratończyk
Przemysław Rajkowski – zdobywca Korony Maratonów Polski, ultramaratończyk

Oprócz spełniania się w biegach górskich, biegam też płaskie maratony i półmaratony jako pacemaker, pomagając innym w pokonaniu królewskiego dystansu i dzieląc się swoim doświadczeniem.

Przemysław Rajkowski - zdobywca Korony Maratonów Polski, ultramaratończyk
Przemysław Rajkowski – zdobywca Korony Maratonów Polski, ultramaratończyk

Jako biegacz i mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego corocznie biorę udział w Nocnym Półmaratonie Piotrkowskim Wielu Kultur. Dużym atutem biegu jest jego trasa, miejsce startu i mety oraz czas, w którym on się odbywa. Biegacze mogą po drodze podziwiać wiele zabytków Piotrkowa Trybunalskiego. Start w samym centrum miasta,  meta na pięknym Rynku, a wszystko to w świetnej atmosferze, której dodatkowego smaczku dodaje wieczorowa pora. Gorąco polecam udział w piotrkowskim półmaratonie. Naprawdę warto.

Razem z przyjaciółmi z Fudu&Co Sport team miesiąc wcześniej tj. 18 maja organizujemy cykl biegów leśnych pod nazwą „Nagonka” niedaleko Piotrkowa. Dla wszystkich planujących przebiegnięcie półmaratonu, udział w biegu na 13 km może być świetnym przetarciem przed startem w Piotrkowie. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam, szczegóły na www.nagonka.fudu.co

Życzę wszystkim zdrowia, aby omijały Was kontuzje i udanych startów w całym 2019 roku. Powodzenia.

Rekomendowane artykuły

EnglishGermanPolishSlovakUkrainianZulu
English German Polish Slovak Ukrainian Zulu