AktualnościUWAGAOrganizator na podstawie X części Regulaminu, punkt 13 informuje, że zwycięzcy kategorii generalnej mogą zdobyć łączne nagrody tylko z kategorią rekordu trasy i nagrody krajowej, nagrody kategorii pozostałych i nagrody krajowej kumulują się.

SZANSA DLA SUPERBIEGACZYInformujemy, że w wyniku współpracy ze sponsorem Orgaizator ustanawia nową nagrodę przeznaczoną dla najszybszych biegaczek i biegaczy. Będzie to nagroda dla ustanawiającego nowy rekord trasy. Łącznie to kwota po pięć tysięcy złotych dla rekordzistki i rekordzisty!

MAMY TRZY NOWE KATEGORIE!IV edycja naszego biegu to większą szansa na podium dla wszystkich!
Mamy trzy nowe kategorie!

Pierwsza to rywalizacja miast (miejscowości), w której punktować dla swoich miejscowości będą najszybsze dziewczyny i biegacze oraz klasyfikacja krajowa, w której dla trzech Pań i trzech Panów z Polski sponsorzy - ERBEDIM SPÓŁKA Z O.O. Przedsiębiorstwo budowy dróg i mostów oraz ZAMET Budowa maszyn ufundują nagrody, pula 6.000 zł.

Zachęcamy także do sportowej rywalizacji nauczycieli, ostatni dzień roku szkolnego 2017/2018 będzie zapewne jego najlepszym zwieńczeniem.

SPONSORMiło nam poinformować, że sponorem IV edycji Półmaratonu Piotrkowskiego Wielu Kultur został - producent naturalnej wody alkalicznej PHU Paweł Święcicki, wody wprost idealnej dla biegaczy!

Alkaiczna woda źródlana Święcicki Zdrój przeznaczona jest dla wszystkich, którym zależy na utrzymaniu dobrego samopoczucia i kondycji. Zasadowy odczyn wody pH=8,3 zwalcza skutki zakwaszenia organizmu.

producent wody


Zobaczcie także film promocyjny producenta:

reklama sponsora


UPOWAŻNIENIEUpoważnienie do złożenia oświadczenia o braku przeciwskazań do wzięcia udziału w IV Nocnym Półmaratonie Wielu Kultur oraz złożenia oświadczeń z zakresu ochrony danych osobowych i odbioru pakietu startowego wraz z numerem startowym

POBIERZ plik doc

POBIERZ plik pdf


Zgoda na udział w IV Nocnym Półmaratonie Wielu Kultur

POBIERZ plik doc

POBIERZ plik pdf